Fashion House Forum.

In Character

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-10-03 17:17:02

Kristian Clark

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 4
Punktów :   

Rekrutacja

Witaj! Jesteś zainteresowany pracą u nas? Zapraszamy do składania bardzo krótkiego podania!



Kod:

[b]Imię i Nazwisko:[i]Treść.[/i]
[b]Wiek:[/b] [i]Treść[/i]
[b]Telefon:[/b] ((Nie konieczny)) [i]Treść[/i]
[b]Dlaczego chcesz u nas pracować?[/b] [i]Treść[/i]

Offline

 

#2 2010-10-03 17:46:31

Jack_Gric

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

Imię i Nazwisko:Jack Gric.
Wiek:30
Dlaczego chcesz u nas pracować?
Chcę u was pracować ponieważ chcę wnieść nowe korzyści do firmy.Jedną z tych korzyści to nowy pracownik , starający się jak najbardziej może przez co urozmaici to działalność firmy.

Offline

 

#3 2010-10-03 18:18:24

Deny Avas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

Imię i Nazwisko:Deny Avas
Wiek: 26
Telefon: Brak
Dlaczego chcesz u nas pracować? Bo lubię pracować i jestem dość silny i sprytny więc mogę zostać ochroniarzem. Lubie coś, lub kogoś chronić. Byłem już ochroniarzem i bardzo podoba mi się ta praca, więc bardzo mi zależy. O pracy jako ochroniarz marzyłem od dziecka. Raz moje marzenie się spełniło, lecz był pewien problem i musiałem zrezygnować z tej pracy. Teraz chce by moje marzenie o byciu ochroniarzem znów się spełniło.

Ostatnio edytowany przez Deny Avas (2010-10-03 18:21:08)

Offline

 

#4 2010-10-03 18:35:25

Henry_DaSilva

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

Imię i Nazwisko:Henry DaSilva
[b]Wiek:
37 lat
Telefon: ((nie posiadam)) Treść
Dlaczego chcesz u nas pracować? Witam. Na początku chciałbym wspomnieć o doświadczeniu jakie posiadam w branży. Przez wiele lat pracowałem jako stylista, jednak alkochol i inne używki zaprzepaściły pracę jaką posiadałem kilka lat temu. Teraz tu, w Fort Carson, zaczynam nowe życie, piszę podanie na stanowisko Sprzedawcy ponieważ uważam że tu poradzę sobie najlepiej. Jestem uczciwy, co napewno zalicza sie do moich zalet, nie ważne ile i gdzie, ważne jak! Proszę o kreatywną ocene mojego podania.

Offline

 

#5 2010-10-05 17:10:06

xXx

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

Imię i Nazwisko:Rey Garson
[b]Wiek:
19 Lat
Telefon:-brak-Treść
Dlaczego chcesz u nas pracować? Chcę pracować w Fashion House, ponieważ już tu pracowałem wiem, że jest miła atmosfera duże zarobki. Ogólnie mam doświadczenie w tego typu branży.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rusinow.pun.pl www.playergame.pun.pl www.zielonykac.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.wszif.pun.pl